APItěsto VITAMINS 1KG

Kód: 3198
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
45 Kč
Skladem

Krmivo pro včely obsahující jednoduché lehce stravitelné cukry. Těsto obohacené o vitamíny a minerály. Pro produkční včelstva, oddělky i chovné úlky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

APItěsto VITAMINS
Těsto pro včely obohacené o vitamíny a minerály.
Přírodní pyl obsahuje komplex vitamínů ze skupiny B a také vitaminy C, E a různé bioelementy. Tyto přísady jsou nezbytné pro růst včelstva a jejich nedostatek zkracuje život včel, což způsobuje slábnutí včelstva a jejich náchylnost k nemocem.

Těsto se doporučuje přidávat v době nedostatku pastvy a pylu, při produkci oddělků, pro posílení produkčních včelstev. Těsto je ideálním doplňkem těsta PROTEIN.

Použití: Krmivo pro včely. Stimulace rozvoje a podpora vitality včelstva. Pro produkční včelstva, oddělky i chovné úlky.

Balení sáček 1 KG - Kartonová krabice 10 kusů - paleta 640 KG

Způsob použití: Před vložením do úlu vyříznout otvor na označeném místě na přední straně balení. Položit přímo na rámky, v průběhu krmení umožnit včelám přístup k vodě. Podávat po prvním jarním proletu. V průběhu bez snůškového období možno podávat od 1 do 2 balení týdně na včelstvo.

Skladování: Uchovávat na suchém a tmavém místě při teplotách od 5°C do 21°C.

Složení: glukózovo-fruktózový sirup, sacharóza, vitamíny, makro- i mikroelementy.

Obsah cukru v sušině: 46% glukóza, 38% fruktóza, 16% sacharóza. 0,1% vitamínů (B1, B2, B6, PP, B5, B7, H, B9, C, karotenoidy, Betakaroten, D, E, fosfor, vápník, draslík, magnézium, železo, mangan, zinek, měď).

Složení ve 100 g produktu:

Sacharidy  85 g

Voda 14,5 g

Bílkoviny max. 0,2 g

Tuky 0,04 g

Popel max. 0,2 g

Vláknina max.0,5 g

Fosfor 170 mg

Vápník 55 mg

Sodík 22 mg

 

Může obsahovat stopové množství bylin, bílkovin a vitamínů používaných při výrobě krmiv pro včely.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení včel
Hmotnost: 1 kg